biguen.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve satın alma aşamalarını yürütebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Biguen.com, elektronik ortamdan iletilen bu kişisel bilgileri başka şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşmayacaktır..

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir.

128 bit SSL sertifikasına sahip sitemizde kişisel bilgileriniz üst düzey güvenlikli şifreleme yöntemi ile saklanmakta ve 3. kişilerin erişimine karşı en üst seviyede korunmaktadır.

Kampanya ve promosyonları bildirmek amacı ile oluşturduğumuz e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, üyelik panelinizde “Promosyon ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İstemiyorum” kutucuğunu işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sunucularımızda saklanmamaktadır ve güvenliğiniz en üst düzeyde tutulmaktadır.

BİGUEN

Mevlüd Bumin Gündüz & Ömer Alperen Koza Ortaklığı

Topçu Mah, 1498. Sk, No:14/10 Etimesgut/Ankara

info@biguen.com

0312 2603366